| xJess a întrebat:

Am o intrebare...
Atunci cand cineva isi redifrectioneaza apelurile, le redirectioneaza pe toate, indiferent de cine suna, sau se poate sa redirectioneze doar anumite apeluri?
Poate ca e o intrebare stupida, dar am nevoie de raspuns urgent. Multumesc

3 răspunsuri:
| daniel16super12avatar a răspuns:

Trebuie sa te duci la persoana si sai dai papucii adica s o parasesti su s ii spui sa isi ceara scuze

| sdhashsah a răspuns:

Nu poate sa redirectioneze un anumit apel pentru un anumit numar, ori pe toete ori niciunu.

| xJess explică (pentru sdhashsah):

Multumesc pentru raspuns!