| 98jojo98 a întrebat:

am o problema cu permisiunile pentru aplicatii.
Imi tot arata o pagina cu :,, S-a detectat suprapunerea pe ecran"
Imi spune sa merg in setari si sa o dezactivez, dar apoi tot nu merge.

43 răspunsuri:
| Maria_Sorina_1996 a răspuns:

Bună şi eu am avut această problemă şi am rezolvat deoarece am dezinstalat Clean Master din cauza acestei aplicatii îți apărea ca ai suprapunere de ecran!

| Marius_Popa_1977 a răspuns (pentru Maria_Sorina_1996):

Si eu am dezinstalat clean master si a mers......astia cu androidul lor il fac mai complicat si telefoanele merg din ce in ce mai prost ))

| Dumitriu_Daniela_1984 a răspuns:

La fel