| DienutzaXMafin a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am un card de memorie in telefon de si desi mai am destula memorie nu ma mai lasa sa instalez aplicatii deoarece memoria telefonului este full si nu stiu de ce deoarece toate aplicatiile se instaleaza pe cardul de memorie si am incercat sa le mut dar nu ma lasa... Ce sa fac!?

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Trebuie sa ii dai resetare la setarile de fabrica. insa iti vei pierde tot... poze, mesaje ..etc e o eroare pe care o are andoid-ul 2.3 uneori. Pentru a reseta telefonul tasteaza *2767*3855#

4 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Cum ai incercat sa le muti si despre ce telefon vorbim?

| DienutzaXMafin explică (pentru GicuGagicu):

Samsung Galaxy ace si toate aplicatii imi apar ca si cum ar fi instalate in cartela de memorie dar totusi imi ocupa din memoria interna a telefonului si acum nu mai pot descarca nimic...

| DienutzaXMafin explică (pentru GicuGagicu):

Si daca resetez telefonul voi pierde si ce este pe cartela de memorie?
Nu exista si o alta cale prin care pot sa rezolv problema?

| GicuGagicu a răspuns:

Nu pierzi ce e pe cartela de memorie.