| Verne a întrebat:

am o problema cu telefonul (Nokia 5800 XpressMusic), ieri am observat ca in momentul cand blocam telefonul butoanele ramaneau aprinse, si la un moment dat l-am inchis, dar dupa nu sa mai deschis, am incercat de o garmada de ori, dar el doar vibreaza dar nu se mai deschide, ecranul ramane negru. Ce credeti ca ar putea avea. Funda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Poti incerca sa il resoftezi prin Nokia Suite cu telefonul conectat la PC.