| Nucu1234 a întrebat:

Buna,am o problema
Mi-am cumparat o cartela de reincarcare Orange de 4 euro si cand
sun la 222 cu codu imi spune sa-l scriu cu mai multa atentie.Dar dupa aceea primesc sms de la 333 ca nu mai pot efectua reincarcari? ce sa fac? si am sunat la serviciul clienti si imi spune ca nu am acces in perioada de gratie la serviciul clienti?
funda!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Formezi intai *122*codul de reincarcare#, apoi sa verifici daca ai scris corect codul de reincarcare si dupa aceea apasa apelare! Sa fii mai atent! Bafta!

4 răspunsuri:
| CristianGabriel98 a răspuns:

Apeleaza la *100#. Vei gasi acolo optiuni.

| Sidock a răspuns:

*122*Codul de reincarcare# si apelare

| Nucu1234 explică:

Nu merge

| Nucu1234 explică:

Nu merge