| Kanyuka_Mihai_1998 a întrebat:

-Am resetat telefonul Samsung galaxy s3 min pentru ca miau bocat patronul si num mergea nimic nici senzoru nimic sa umblu pe ecran si cand l-am resetat am pierdut semnalu dor aviam semnal in oras MA POATE AJUTA CN VA MULTUMESK...big grin

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai,dar cu cine faci limba romana? Posibil sa fie cartela sim.Este terminata.Du-te si schimb-o.Nu te costa nimic. Miau bocat patronul.Ce vrei sa spui? Ti-au blocat patronul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mergi la ora de romana si la telefoanele!

| coztel5437 a răspuns:

Grele limba romaneste! oricum incearca sa te exprimi mai clar sa putem ajuta si noi

| ÎngerCretin a răspuns:

Limba romana este greu. pitzi ce esti
Pun pariu ca ai o replica a S3-ului happy

| Kanyuka_Mihai_1998 explică (pentru ÎngerCretin):

Nu cred cai o replica am dat 15 milione si 2 ani de garantie.

| Kanyuka_Mihai_1998 explică (pentru darrio2007):

Se zice patron daca stii la codu de blokare cu sageti

| ÎngerCretin a răspuns (pentru Kanyuka_Mihai_1998):

De unde l-ai luat? Eu l-am luat nou de pe eMAG si am doar 1 an garantie. 64 gb 2800 lei

| Kanyuka_Mihai_1998 explică (pentru ÎngerCretin):

Ameu e mini si l-am luat din Altex si am dat 1500 lei