| Dinnozzo a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung 3370 de 1 an....la inceput mergea ok.Dar acum,nu stiu de ce, nu mai am semnal deloc.Am resetat telefonul la setarile din fabrica(am crezut ca ar ajuta cu ceva) dar nimic.Stiti cumva ce pot sa fac? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Buna, am aceeasi problema, tot pe un tell S3370, numai ca mie imi spune si "freeze phone". Tu ai reusit sa-i faci ceva?

| Dinnozzo explică (pentru emag):

Si-a revenit singur, insa acum am probleme cu bateria.
Nu sta prea mult incarcata, adica maxim 2-3 zile, am cumparat alta, nou-nouta, insa degeaba, tot asa patesc. sad