| chirazenaida a întrebat:

Buna am si eu o antrebare simpla am aplicatia yotube ami fuctioneaza netu non stop vreau sa memorez melodiile an fisieru din telefon ca sa ami pot face un videoclip cu pozele mele si cu muzica si an telefon nu am nicio melodie cum sa fac sa le memorez va rog care stie helppp

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Descarcă orice melodie de pe YouTube cu ajutorul site-ului 'YouTube convert mp3' şi descarcă orice videoclip de pe Youtube cu ajutorul site-ului 'Youtube convert mp4'!