| ingeriinuplang99 a întrebat:

Buna vreau si eu sa imi fac un videoclip cu pozele mele dar nu stiu ce melodie sa pun.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| VampireDeea144 a răspuns:

Rihanna- Diamonds, Eli-Hei, Bon jovi-it's my life, Impossible-Shontelle, as long as you love me(daca ascult jb), Close to you -dj aligator, vescan-ultima ploaie, smiley-dream girl, rihanna-who's that chick, nane-ca o stea, adele- skyfall, florin chilian-zece, cia-unde e ea, Andrei-te iubesc cat 2, iarna pe val, sore-beautifule live, lara-j'team, rihanna-stay, FUNDITA?