| Ananasik a întrebat:

Am si eu o mare problema cu un iPHONE 5s.Aseara am vrut sa sterg tot din el (contacte poze. etc) si ca sa fiu mai rapida sa nu stau sa sterg cate unul am intrat la: Configurari/General/Resetare/Stergere continut si configurari. Problema e ca, nu se mai deschide apare doar insigna APPLE pe ecran. As vrea sa stiu daca pot rezolva eu problema asta sau daca trebuie sa il duc la un service?

2 răspunsuri:
| ionuttzz56 a răspuns:

Ar fi mai bine sa il duci la un service

| andutzu2000 a răspuns:

Tii simultan apăsat pe butonul power si pe butonul Home aproximativ 20 secunde. E ca si cum ai da restart la un PC. Sper sa meargăwinking