| MyloveisJamaica a întrebat:

Salutare din nou! am intrat la iphone in setari si am dat stergere configurari si media ca am vrut sa aduc telefonul la config din fabrica! bun... am dat si telefonul s-a stins! apas butonul de power telefonul se deschide, apare semnul de la Apple pe ecran, sta putin aprins, se inchide ecranul, si iar se dechide si apare semnul Apple! l-am pus in recovery mode si l-am conectat la itunes sa ai dau restaurare de acolo dar imi da o eroare necunoscuta 3194 si am urmat si tutoriale dupa youtube prin care se rezolva problema asta si tot nu dispare eroarea! ce as putea sa ai fac crying(((((

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Daca nu te pricepi si nici youtube-ul nu mai ajuta, cred ca ar trebui sa il duci la reparat. Stiu ca stiai si tu de optiunea asta, dar pe TPU, fara mai multe detalii, e cam greu sa ajuti pe cineva cu un telefon. Am avut aceeasi problema la un telefon cu Android, dar la iOs nu stiu cum ar trebui procedat. Incearca de aici : http://osxdaily.com/2010/12/06/error-3194-fix-for-itunes/

Sau cauta "error 3194 fix iphone " si pune si tipul de iPhone (4, 4s, 5, 5s, 6).
Succes!