| Bruunetzellu93 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un Samsung Wave 723. Si in meniu nu-mi gasesc " Samsung apps ". big grin stie cineva cum sa-l instalez sau? sa-i dau o restare cV?

1 răspuns:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, aici ai cumparat telefonul? Daca da inseamna ca nu are implementat desi ma cam indoiesc. Ori cel de la cine ai luat telefonul a rootat telefonul si a sters din aplicatiile preinstalate din telefon big grin. Si eu am sters ce era nefolositor. Oricum poti incerca din setari sa gasesti optiunea de resetare generala si o sa revina la setarile din fabrica.