| FunDa a întrebat:

Buna!:* am si eu o problema.am un telefon Acer E310 Liquid Mini ..il am de ceva timp dar nu reusesc sa trimit muzica prin bluethooth, am incercat dar nu gasesc.ii trebuie vreun program sau? Funda raspunsului cel mai bun! Multumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| nicknic a răspuns:

Nu trebuie nici un program
bluetooth activat si dai la melodie trimitere prin blu nu toate melodiile merg si trebuie ca si celalalt telefon sa fie compatibil cu blut activat si sa dai accept