| Nastase_Magdalena_1979 a întrebat:

Am un Allview a4 you si cand am incercat sa schimb cartela din telefonul meu cu o alta cartela mi.a cerut pin.ul cartelei apoi mi.a mai cerut un pin "Privacy Protection password to unlock". Am facut hard reset dar nimic tot imi cere parola. Am incercat tot felul de parole de astea simple 0000 1234 1122 am incercat si mai grele dar nimic. Va rog foarte mult sa ma ajutati cu ceva.

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Incearca sa gresesti parola pana iti apara sa te loghiezi cu contul Google si din contul Google si poti reseta parola ori daca nu intra pe:
Google Adroid Manager te loghiezi cu contul Google iti apare o harta de localizare si sub numele dispozitivului iti apare Suna/Blocati/Stergeti iar tu dai pe Blocati si itnroduci o parola noua.