| Ingriduuu a întrebat:

Am un IPhone 4 si mi-am pus e-mail-ul pe aplicatia originala a mail-ului. Dar vreau sa ies si nu stiu cum... Va rog sa ma ajutati...
Scuze de categorie dar e cea mai cautata big grin

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Buna daca vrei sa TE DELOGHEZI NU SE POATE IAR DACA VREI SA STERGI/ADAUGI AL ID, te duci la settings >si ai mai jos Mail, contacts, calendars si acolo

1 răspuns:
| REXX a răspuns:

Deci din ce ai scris tu inteleg ca ai pus e-mail-ul pe o alicatie, si ca incerci sa iesi (nu stiu de unde) si nu reusesti. Vrei sa te ajut sa iesi? poate... cu o ranga? sau ai incercat sa suni la descarcerari? Invata si tu sa te exprimi mai corect si dupa posteaza problema ta la categoria potrivita, deoarece aceasta nu e categoria dragoste sex si ''telefoani''