| Mariaaa14 a întrebat:

happy Tableta sau Iphone 5? nu stiu ce sa imi i au, poate ma ajutati voi puppy dog eyes. Scuze de categorie big grin.

Răspuns Câştigător
| Amalia2305 a răspuns:

Daca ai un telefon destul de bun, alege tableta. Insa daca esti nemultumit de telefon, ia-ti iphone5! Merita.
Eu una am si iphone5 si ipad( geratia a3-a wifi+4G ) si iti spun sincer ca de ipad ai sa te plictisesti rapid, plus ca, cu telefonul poti face mult mai multe lucruri si este mai practic. Sper ca te-am ajutat!

| Mariaaa14 explică (pentru Amalia2305):

Am un Samsung galaxy S3 si e destul de bun.thinking si e destul de bun Iphonu' 5? ca zici ai big grin.

| Amalia2305 a răspuns (pentru Mariaaa14):

Da este bun, sunt foarte mulțumită, însă dacă ai S3 ( care este un telefon bun) as spune să îti iei tableta. Plus că la iphone multe aplicatii pe care le ai gratuit la S3 sunt platite( whatsapp-ul spre exemplu care este o aplicatie foarte folosita), deci ai sa ai nevoie de cont bancar și pentru ipad se aplica același lucru.
Btw, pentru ca am avut si 4s, diferenta dintre iphone 5 si 4s nu este deloc remarcabila din punctul de vedere al softului, doar ecranul este mai mare si aspectul putin schimbat, in rest nimic in plus. Asa ca daca tii sa economisesti cativa banuti poti opta si pentru 4s, dar daca nu ia-ti 5-ul!

12 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ce dilemă grea. Ipocriților.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Să-ţi răspund şi la întrebare : iPhone 5!

Toate cele bune.

| Zatharra a răspuns:

Depinde de ce vrei tu.Eu aş alege tableta(Ipad).

Răspuns utilizator avertizat
| BlackEyedGirl a răspuns:

Ia-ti Iphone, este mult mai bun, are caracteristici mai bune, il poti folosi la mai multe. Tableta nu mi se pare cine stie ce.

| Different69 a răspuns:

Iphone 5

| GoldandSilver a răspuns:

Tableta mi se pare mai buna

| stef112 a răspuns:

Itableta.winking e the best.winkinglaughing

| Andandut a răspuns:

Tableta.

| marinela92 a răspuns:

Iphone :X