| telluno a întrebat:

In primul rand vreau sa-mi cer scuze ca am postat in aceasta categorie, dar este cea mai vizionata.
Am si eu nevoie de ajutor, mi-am activat net pe cartela la de cosmote frog si vreau si eu sa ma ajutati cu o aplicatie, program ceva cu care sa vad posturile romanesti de tv pe mobil.
Stiu de la un prieten care avea acum ceva timp pe telefon toate posturile tv.
va rog sa ma ajutati si pe mine, de unde as putea descarca aplicatia, cum se numeste.
Dau FUnDA!

1 răspuns:
| Rockerul23 a răspuns:

#Categorie