| Summerismine a întrebat:

am un iphone 5 si aseara cand am vrut sa intru intr-o aplciatie mi s-a blocat complet telefon, apoi am dat sa il inchid si nu se inchidea si am apasat de mai multe ori pe buton pana s-a inchis, apoi cand am vrut sa il deshid mi-a ramas telefonul alb cu loggul de la Apple si de 7 ore asa e.ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| theeternal a răspuns:

Salut,

Am patit si eu asa ceva de doua ori pe un iphone 5s. Problema ta este ca iphone-ul tau s-a blocat intr-un infinite loop la bootarea sistemului de operare, de aceea ti-a ramas blocat pe logo-ul de la Apple. Daca tii apasat Home button + Sleep/Wake (butonul ala de sus) pentru 10 secunde, se restarteaza automat.

1 răspuns:
| Laurentiu_Ben_1996 a răspuns:

Nu ai alta solutie decat sa-l duci la reparat imi pare rau