| Ionuț_Șipoș_1997 a întrebat:

am un iPhone5 si de ceva vreme, nu-mi functioneaza camera de spate. Imi apare un triunghi la blitz cand comut camera de fata pe cea de spate si scrie ca Blitz-ul trebuie sa se raceasca inainte sa fie utilizat. In FaceTime, merge camera de spate si atunci cand pun softul din nou la fel, merge camera din aplicatie, dar daca il inchid telefonul si-l redeschid, nu mai merge. Va rog sa ma ajutati, multumesc mult!

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.In legatura cu phone 5 care are probleme cu camera spate si scrie ca blitz-ul trebuie sa se raceasca inainte sa fie utilizat.Aceasta este o problema hardware nu software.Incearca sa schimbi camera spate. Daca esti in Bucuresti intra pe www.servicetelefoane.ro si fa-ti o programare la service gsm.