| strengaritzza a întrebat:

Cum pot sa inchid facebook-ul pentru o vreme si dupa aceea sa il redeschid? Va rog mult, ajutati-ma.

Dau funda la cine ma ajuta.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dezactivezi contul.
Pa, pa.

| strengaritzza explică (pentru Legiuitoarea):

happy BRAVO! ''BUN'' raspuns. LOL

| vampir004 a răspuns:

Pai,intri la setari si dupa dai la sterge contul si cand vrei sa-l redeschizi iti scrii contul si il redeschizi pur si simplu, funda?happy

| Rlly_Rolli_1999 a răspuns:

Te duci la sageata la care te dezloghezi apoi te duci la setarile contului, cauta unde scrie securitate da click si apoi jos scrie dezactivati contul apoi da un click la temporar revin si confirma apoi complecteaza parola, cand te intorci te loghezi si apoi iti apare sus ca ai reactivat contul