| monk a întrebat:

Buna am un Nokia n95 si am incercat sai resoftez netul dar in timpul resoftari o cazut netul si acum cand il deschid imi apare doar lego de la Nokia ce as putea sa fac pentru ai pune din nou softwer.

1 răspuns:
| Emanuel2k14 a răspuns:

Incerca la un magazin de telefoane.Te vor ajuta ei chit ca va trebui sa platesti dar e mai bine asa, ca sa nu il strici mai rau. trebuie sa ai un back-up files al telefonului, care trebuia facut inainte sa faci ce ai facut happy. Sper ca am ajutat.