| 00dey a întrebat:

Am si eu un Nokia 201 si nu stiu cum as putea sa il resoftez. Ma puteti ajuta? big grin
Merci

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Urmează metoda descrisă "pas cu pas" la linkul :

http://www.utilitarul.ro/......-5230.html

http://www.utilitarul.ro/2011/01/resoftare-nokia-instalarea-unui-nou.html

| 00dey explică (pentru bursuc001):

silly uuuuh, pe cate site-uri ma baga sa fac astaaa...eu iti multumesc mult, oricum. da' acum sa stii ca nu cred ca ma descurc.I don't want to see

| 00dey explică (pentru bursuc001):

Ti l-as trimite tie sa il faci asta. chiar nu am rabdare sa fac asta.

| bursuc001 a răspuns (pentru 00dey):

Cu plăcere!

Eventual, lasă-l aşa, sau du-l la un Service şi ţi-l resoftează ei ( cu vreo 30-50 lei )...

Toate cele bune şi Sărbători Fericite.

| 00dey explică (pentru bursuc001):

Aaaa,scuze ca numai acum raspund.
paai, ce sa zic ..in legatura cu telefonul o sa vad eu ce ii fac daca ii mai fac ceva.confused
multumesc la fel. Un an nou fericit, data tot o trecut craciunul >big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru 00dey):

Cu plăcere!

Mersi şi eu.

Toate cele bune.