| frumusky a întrebat:

am un Samsung galaxy GT-6802 si ma intrebam cum pot sa-l setez pentru a-mi arata cat la suta mai are din baterie. funda happy

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu cred poti sa afisezi acel procentaj pe fundal, insa te poti duce in Settings -> Battery -> sus in stanga ti se va arata procentajul de baterie ramas.

2 răspunsuri:
| frumusky explică (pentru miTzuliK93):

Daca poti sa faci te rog un screen pentru a vedea exact unde la settings battery, pentru ca nu gasesc

| miTzuliK93 a răspuns (pentru frumusky):

As face, dar nu pot, ca nu am un asa telefon. Doar butonasem pe al unui prieten mai demult...