| brapklawer12 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy s 2 gt i9100 android 4.2.2 si de azi nu vrea sa se conecteze la google play scrie: nu s-a putut conecta la WiFi sau Internet si am resetat tot ca din fabrica dar nimic.insa cu vreo 4 saptamini in urma am schimbat android 4.1.2 pe 4.2.2 si mergea bine si am instalat o joaca ceva si nu mai merge...ce sa fac?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca tot ai garantia praf, cauta un 4.4.4 pentru s2 si instaleaza-l.