| UIV27 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy note 8.0 cu android 4.1.2.vreau sa actualizez soft-ul dar apare ca au fost deja instalate cele mai noi setari.ieri am descarcat de pe net android 4.2.2 pe laptop, am inchis tableta si am apasat simultan butonul power si butonul de dat volumul incet.s-a instalat, dar tot android 4.1.2 aveam.am resetat tableta.cum sa actualizez? am un coleg cu galaxy tab 2 si are android 4.2.2.eu de ce nu pot?

3 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Cg3203mLl4E
Uita-te cum instaleza asta.

| UIV27 explică (pentru IonutGaby):

Dupa asta am instalat aseara si tot 4.1.2 aveam si zicea ca dispozitivul a fost modificat

| IonutGaby a răspuns (pentru UIV27):

Probail ca androidul descarcat de tine nu era bun.Incearca cu altul