| notorious1919 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S8 si mi s-a spart sticla de pe spate. Cam cat costa reparatia?

8 răspunsuri:
| Angeloangeli a răspuns:

500 de ron, pentru ca o iti schimbi fata spate, astfel nu poti!

| Goete a răspuns:

Pune-i o carcasa de silicon care acopera spatele si gata

| notorious1919 explică (pentru Goete):

Nu mi place cu husa

| notorious1919 explică (pentru Angeloangeli):

Nu e adevarat, m-am interesat la un service autorizat Samsung si doar spatele trebuie. Total 190 lei

| ℓαυяα a răspuns:

Depinde de service. Aici de exemplu este 150 lei. https://www.google.ro/......y-s8/g950/

| Goete a răspuns (pentru notorious1919):

Asta e altceva, mie imi place cu husa, ca altfel luneca.
Oricum, eu n-as mai cheltui pe un telefon asa vechi, dar fiecare are ideile lui si e foarte bine, ca daca am fi la fel ar fi rau happy

| notorious1919 explică (pentru Goete):

Pai maxim 1 an daca il mai tin si daca il tin vreau sa fie intr o stare buna

| notorious1919 explică (pentru ℓαυяα):

Mersi, dar am gasit aici aproape de mine si pentru 40 de lei nu ma omor