| sautean14 a întrebat:

Buna am un Samsung i780 si as dori sa schimb windowsul pe el dar nu stiu cum va rog ajutati-ma
fundita! SI VOT

2 răspunsuri:
| mayweather01 a răspuns:

Daca nu ai un prieten care lucreaza cu asa ceva, asta se poate face doar la un sediu de reparat telefoane sau chiar la cosmote, Orange, Vodafone...big grin

| PickUp a răspuns:

Salut!
Un Windows se instaleaza numai la operatorii oficiali ai reprezentantei telefonului sau la sediile de oriunde de Cosmote, Vodafone, Orange dar si la GSM!
Tu nu ai cum sa-l schimbi singur deoarece daca vrei sa-l schimbi vei plati Windows-ul cel nou si inca o factura pentru instalarea luiwinking
Asa ca iti recomand sa te duci la cineva specializat care iti va lua sub 5 milioane!
Bafta!
Funda?big grin