| Villa7 a întrebat:

Salutare!
Am si eu un Samsung i780 de putina vreme si nu ma pot conecta cu el la pc prin cablu de date, cand il conectez se incarca si nimic altceva. Am instalat si "Samsung PC Studio 7" si nimic.
Mai trebuie sa descarc alte programe sau ceva? Va rog sa ma ajutati si pe mine.

1 răspuns:
| IzolatieFonica a răspuns:

Dai reinstall la USB -ul pe care il bagi.Conecteaza telefonul la PC, click dreapta pe mycomputer, properties, device manager.Acolo trebuie sa gasesti usb urile si pe cel cu Samsung dai click dreapta si update driver