| DariusCR7 a întrebat:

m amgandit ca as dori sa imi schimb si eu telefonul, si vreau sa aleg intre P9 Lite si Samsung Galaxy J5, nu stiu ce sa aleg,ajutati-ma voi,si de ce alegeti acel telefon, vreau motiv. Multumesc

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Indiferent ca e J5 2016 sau 2017, eu zic sa mergi pe P9 lite.

| XYZ02 a răspuns:

P9 Lite 2017 mi se pare ca este mult mai interesant fata de acel j5.
Doar ai grija sa fie varianta P9 Lite 2017, nu 2016.
Depinde de ce versiune vorbim acum la j5, dar P9 Lite 2017 este mult mai puternic.
Personal nici nu m-as uita la acel j5 2017(o sa presupun)
Daca vorbim de o versiune mai veche de j5, adica 2015 si 2016 nici nu te mai gandi la ele.

| Ana_Victoria_1988 a răspuns:

Buna eu am un Samsung galaxy j7 prime si sunt foarte multumita de el