| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview x3 soul stile, cum pot dezactiva textul predictiv? Cand intru sa îl dezactivez îmi arata ca s-a produs o eroare.

5 răspunsuri:
| Neagu_Ionut_1996 a răspuns:

Nu stiu cum rezolvi problema dar as vrea si eu sa imi iau acest model de telefon, imi spui te rog cum se comporta in general si daca are probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Neagu_Ionut_1996):

Bună! L-am luat de câteva zile, ca primă părere despre model și caracteristici îmi pare un telefon bun, se comporta bine nu am probleme cu el, dar mă enervează chestia asta cu textul predictiv, nu pot sa scriu un mesaj normal.

| Neagu_Ionut_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca daca vrei sa iti descarci alt model de tastatura gen go keyboard care ar trebui sa te lase sa opresti textul predictiv.

| MadHOuse a răspuns:

Descarca tastatura de la google din google play si o folosesti ca implicit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MadHOuse):

Mda. Nu merge. O alta varianta?