| iulia98 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 630 si vreau sa-mi descarc aplicatii, mi-am facut un cont Microsoft de pe pc dar nu stiu cum sa intru de pe telefon..ma puteti ajuta, va roog? sad

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Eu am un android dar ar trebui sa fie cam la fel, deci daca ai o aplicatie de unde sa descarci cand deschizi aplicatia ar trebui sa-ti ceara contul (atunci introduci username-ul si parola si ii dai log in ) daca nu merge asa, atunci trebuie sa intri la setari>conturi >cont Microsoft market ( sau cum se numeste magazinul de aplicatii) si ii dai introdu cont nou unde introduci ce-ti cere (username, email, parola, etc.) iar apoi ar trebui sa mearga. Sper ca te-am ajutat. happy