| Claudiu_Tifrea_1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung Wave ll 8530 si as vrea sa pot sa imi bag jocuri pe el. de exemplu : Fruit Ninja, Subway surfers etc. Va rog sa ma ajutati sa rezolv asta, MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

Pe acest model ar trebui sa ai aplicatia implicita Samsung Apps iar de acolo poti instala o gama destul de variata de jocuri.

| Ykuzo a răspuns:

Din păcate, acest telefon are sistemul de opare Bada OS şi nu se pot instala aplicaţiile enumerate de tine. Îţi recomand să achiziţionezi un alt telefon care foloseşte sistemul de operare Android ca să poţi rula aceste aplicaţii. Cu toate acestea şi acest telefon are câteva aplicaţii şi jocuri ce pot fi instalate din Samsung Apps dar din nou, nu cele enumerate de tine.