| ĦαvɘƑȕη a întrebat:

Am un Samsung star II S5260. de unde pot lua jocurile subway surfers, temple run 2, fruit ninja si altele? App: credeti ca este un telefon bun?

1 răspuns:
| Alexandra4012 a răspuns:

Daca telefonul tau are Wi-fi, poti sa iei aplicatiile pe care le doresti din Google Play (daca ai wi-fi inseamna ca ai aplicatia gata instalata in telefon). In Google Play dai pe o lupa mica de sus si scrii numele jocului dorit. Apoi instalezi aplicatia. Gata. Funda?