| eueueueueue a întrebat:

Cine stie jocuri android smechere, dar nu subway surfers, ninja fruit etc. Unele mai noi dar sa fie frumoase.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Head Soccer
Dumb Ways To Die
Asphalt 8

| Evolution a răspuns:

Trebuie să ai şi telefon bun pentru jocuri mai noi şi mai interesante laughing
Six Guns, SlamDunk2, Monkey Boxing, Hot Pursuit, Luxor HD (full), Sonic Dash, BrotherHood of Violence, Asphalt 8, GTA:SA, dead trigger 2, Spider-Man etc...

| ZambetDeGheata a răspuns:

Ninja Chicken, Candy Mania, Speed 3D

| AvM94 a răspuns:

Robocop, blood zombies hd, csr rancing, badland.

| R0BERTT a răspuns:

8ball pool, basketball kings, FLAPPY BIRD, SlotsPharahos Way, Papa Pear Saga, Pou, Remi etalat.