| stely123 a întrebat:

Am un telefon Utok 401D si nu pot sa mai fac poze cu nici una din camere...ce sa fac? Dau funda raspunsului care ma ajuta mai mult!

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Decat sa instalezi nu stiu cate applicatii pe el mai bine trimite-l in garantie daca ai la el sau mergi într-un Servis Autorizat cu el asta este cel mai bine pentru ca sunt mii si mii de applicati care iti spun ca fac poze si etc si etc. Sper ca problema este din Fabrica ci nu din vina ta adica nu ti-a scapat din mana sau a cazut apa pe el pebtru ca astfel vei pierde garantia de la el. Daca l-ai cumparat nou si ai vazut problema dupa in 24/48 de ore poti renunta la el si ti se poate schimba.