| Sparkts a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu.
Tocmai ce mi-am luat telefon utok 401d.
Daca il blochez si incerc dupa sa-l deblochez,nu-mi mai merge touch-ul. Pur si simplu nu pot sa-l mai deblochez.
Am cautat in carticica cu instructiuni, dar n-am gasit nimic. Nu prea stiu cum sa procedez.
Sper ca ma veti putea ajuta

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă m ai este in garantie il repară gratis, dacă nu este din cauza ta, dacă garantia a expirat, te costă, trebuie schimbată folia la touch. Mergi cu el de unde l ai luat si explicăle ălora situatia, poate dacă mai e in garanti il schimbă. Succese.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai luat o trompetă de telefon, chinezisme.

| Sparkts explică (pentru CristiDinBucuresti):

Deci,sa-nteleg ca nu am ce face?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sparkts):

Dacă m ai este in garantie il repară gratis, dacă nu este din cauza ta, dacă garantia a expirat, te costă, trebuie schimbată folia la touch. Mergi cu el de unde l ai luat si explicăle ălora situatia, poate dacă mai e in garanti il schimbă. Succese.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundiță, multă multă sănătate.