| Heads20 a întrebat:

am vazut la un prieten ca are o aplicatie de deschidere a ecranului la telefon cu amprenta, imi puteti spune si mie de unde as putea sa iau si eu aplicatia? Am un Samsung galaxy y duos.

2 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Se numeşte "Fingerprint Lock Free" se poate lua de pe Magazin Player(Market) de pe telefonul tău.
Sau de aici online de pe PC : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nb.fingerprint.lock.free

Mai sunt programe asemănătoare.
Succes.

| LTAA a răspuns:

Este imposibil întrucât modelul tău de telefon nu are senzor de amprentă (ca la iPhone 5S, Htc One Max și Samsung Galaxy S5)!