| rooxy26 a întrebat:

Buuna...imi puteti spune si mie care telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy S plus, Samsung Galaxy S duos sau Nokia lumia 520? va rog frumos raspunsuri urgente.dau fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Buna, lumia 520 nu are camera frontala, galaxy s plus e slab! Cel mai bun din cele 3 e Samsung galaxy s plus iti las si un link unde gasesti detalii despre el!
http://bit.ly/16H8e4C

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S Plus I9001, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2179%2C808%2C2749

Toate cele bune.

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Nokia lumia 520

| rooxy26 explică (pentru Cosminutzu5478):

Nokia lumia are camera pe fata?

| Cosminutzu5478 a răspuns (pentru rooxy26):

Din cate stiu da

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Faunda? :*

| maxbaietas a răspuns:

Nokia lumia e foarte frumos are ecran de 4 "si camera de 5 megapixel face poze frumoase si dureaza foarte mult bateria din cate stiu eu despre el happy contine multe aplicati happy

| heyyou567 a răspuns:

Samsung galaxy S plus clar