| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,am vazut Samsung Galaxy Mini 2 si imi place si sunt interesat de unul, voi ce parere aveti de al? Am auzit cateva plangeri legate de baterie.Ce telefoane mai stiti sub 500 lei cu tochscreen, smartphone si tastatura quetry digitala sau fizica si cu memorie interna mai mare, vreo 2-3bg ar fi bine.

4 răspunsuri:
| Xfactor_2745 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy mini 2 si daca ma joc vreo 3 ore la el bateria ajunge chiar si la 30 % deci nu prea recomand daca vrei sa stai cu incarcatorul langa tine mereu...

| nyteshade1797 a răspuns:

Incearca Allview p5mini, dar este 549 de lei. Poti lua totusi ceva de calitate second-hand cum ar fi un Samsung Galaxy S. Daca ai noroc il gasesti la 500 lei.

| Ctmfresh28 explică (pentru Xfactor_2745):

Pai si eu cred ca ma voi juca vreo 30minute pe zi si voi asculta muzica tot vreo 30 minut pe zi si voi vorbi ca toto 30 minute pe zi, cam cat ma va tine bateria?

| Xfactor_2745 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Ti am zis bateria tine destul de putin...in rest nu ma plang am vreo 20 de aplicatii si jocuri descarcate si sunetul e destul de tare, culorile sunt vii(parerea mea).Nu am stat deloc cu el fara sa ma joc sau sa ascult muzica ca sa stiu cat tine bateria...deci tu decizi