| Paula003 a întrebat:

As dori sa stiu daca imi este activat roming-ul pe telefon si sunt in alta tara ( Italia ) si nu mai am credit pe telefon, dar ma poate suna altcineva si acelei persoane ii i-a doar cateva minute atunci cand ma suna pe mine. Intrebarea mea este daca mie imi i-a credit la urmatoarea reincarcare? Este urgent, m-as bucura daca m-ar putea ajuta cineva. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Iti ia numai tie credit daca ai roamingul activat, cel din tara plateste o convorbire obisnuita, ca in Romania.