| leonte01 a întrebat:

as dori setarile de internet de la Motorola WX306. Sau cum as putea sa intru pe internet, de fiecare data cand dau sa ma conectez imi spune GPRS neabonat. Cum fac sa pot intra si eu pe internet care sunt setarile, etc. happy P.S. Sunt pe Vodafone si am 15mb de internet!

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, in general cei de la Vodafone expediaza automat setarile pentru internet. Poti apela *222, selectezi ramura servicii internet, retransmiterea setarilor. In scurt timp, primesti un mesaj, il salvezi, inchizi si redeschizi telefonul si incerci din nou. Succes.