| xBlueAngel a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung Galaxy Ace 2, imi puteti spune cam cat tine bateria la el?

5 răspunsuri:
| ursuletlove11 a răspuns:

Depinde cat de multe aplicatii iti pui pe telefon (aplicatiile i-au din bateria telefonului), dar in rest fara aplicatii te tine 4-5 zile si cu aplicatii 2-3 zile sau chiar o zi

| mgolea37 a răspuns:

Conteaza si ce aplicatii ai( consuma bateria) cu aplicatii 2-3 zile si fara 3-4 zile>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BATTERY Li-Ion 1500 mAh battery
Stand-by Up to 670 h (2G) / Up to 640 h (3G)
Talk time Up to 16 h 20 min (2G) / Up to 7 h 30 min (3G)
sursa: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_2_i8160-4559.php

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Este destul de bun!
Procesor DualCore (frecventa mica), camera buna, ecran bun, 768MB RAM, rezolutie buna...
Bateria, daca folosesti putin telefonul s-ar putea sa te tina 2 zile!

Succes! happy

| Axys a răspuns:

Telefon Samsung, Ecran TFT, Diagonala 3.8 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 2.3, Memorie interna 4 GB, Memorie RAM 768 MB, Tip Dual-Core, Frecventa procesor 800 MHz, Camera 5 MP, Baterie Li-Ion, Timp stand by pana la 670 ore, Timp convorbire pana la 16 ore