| ucvfcsb a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung galaxy S6. Imi puteti spune daca bateria ma va tine o zi la o utilizare normala, fara jocuri?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Baterie foarte proasta, dar cu o baterie externa e perfectwinking

| ucvfcsb explică (pentru Clorox):

M-am gandit sa imi cumpar si o baterie externa sa o am cu mine in caz de ceva.

| Clorox a răspuns (pentru ucvfcsb):

Atunci s6 este perfect pentru tinewinking

| BroascaCuElice a răspuns:

Bateria nu e prea buna, tine foarte putin

| heAdgN a răspuns:

Tine si mai mult. Daca nu folosesti datele mobile.

| Softe a răspuns:

Avand in vedere la cate componente de top are in el care necesita un consum mai ridicat de energie pentru functionare, sunt mici sanse ca telefonul sa tina o zii sau mai mult doar navigand pe internet, gandeste-te cata enegie consuma ecranul super amoled, important de metionat este faptul ca se doreste ca terminalui sa fie cat mai subtire aca ca s-au sacrificat cativa, mah importanti.

| ELlYUtZa a răspuns:

Da, te tine! Si eu am un Samsung Galaxy S6 si ma tine 2 zile nu 1, Si ma joc pe el stau cu castile conectate si mai si vorbesc. Dupa parerea mea merita sa iti cumperi un asemenea telefon.

| Najvsv a răspuns:

Bateria nu cred ca te tine o zi o baterie de Samsung galaxy s6 tine vreo 7 ore si 10 minute.