| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou, doar ca nu ma pot hotari.Care ar fi mai bine sa mi-l iau Samsung S5380 Wave Y sau Samsung S5360 Galaxy Y? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TiReXdEpEnEt a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Samsung galaxy Y pentru ca si eu am unul si se descurca foarte bine pe internet, bateria tine mult daca nu ai GPS Wifi si altele pornite.Asta e alegerea ta eu numa te sfatuiesc!

1 răspuns:
| Cătălin1309 a răspuns:

Iti recomand Galaxy y, deoarece Wave y are sistemul de operare Bada pe cand Galaxy Y are Android. Toti stim ca Android e mai tare ca Bada.