| Bianca987654321 a întrebat:

Care dintre urmatoarele telefoane mi le recomandati : Samsung Wave Y S5380 sau SAMSUNG GALAXY Y S5360?

Răspuns Câştigător
| LMAO a răspuns:

CLAR Samsung Galaxy Y
le-am avut pe aman2 si m-a dezamagit total Wave-ul
FUNDA?

5 răspunsuri:
| andrei123 a răspuns:

Ca specificatii Samsung galaxy y este mai bun decat Samsung wave... deoarece. are bateria mai mare. dimensiuni reduse. dual sim... android 2.3 fata de bada al lui Samsung wave..deci eu as merge pe galaxy y

| VladPetcu a răspuns:

Mai bun este Samsung Wave Y S5380 uite aici link: de comparatie sa te convingi.

http://www.smartprix.com/......2_1783.php

| VladPetcu a răspuns:

Funda?

| Chocoflender a răspuns:

SAMSUNG GALAXY Y S5360 il are sora mea si merge foarte greu touch-ul, dar din punct de vedere al memoriei interne este foarte bun dar nu prea poti sa instalezi multe aplicatii, iar Samsung Wave Y S5380 are touch-ul foarte bun si extrem de sensibil, dar memoria si felul in care face poze lasa de dorit dar nu prea cred ca vrei un telefon pe post de aparat foto. Eu personal as alege Samsung Wave Y S5380

| Yxoxnxuxtxzx_Yonutzu_1995 a răspuns:

Niciunu dintre ele! am un prieten care i-a cazut de pe birou si s-a spart display-ul, touch-ul nu are nimic dar display-ul este facut praf.sunt pacatoase rau.acum tu stii ce sa faci.bafta!