| Marylol a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cumpar Orange nivo dar nu stiu cat de bun este mie frieca ca dupa o luna sa si stricat credeti ca ar fi bun pentru jocuri si foarte multe aplicatii daca nu recomandatimi al telefon

1 răspuns:
| RafyStea a răspuns:

Eu zic ca este un telefon bun.Nu cred ca dupa o luna o sa ti se strice.Cred ca merge orice joc si aplicatie pe el. Daca nu iti iei telefonul acesta ti-as recomanda un Samsung galaxy young sau mini 2.Bafta! Funda?