| Macriii a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon si am pus ochii pe Samsung Galaxy Young S6310 (nu il confundati cu S5360) si am observat ca si Orange Nivo e bunicel, dar Samsung e Samsung..si cred ca e mai bun totusi, mai cunoscut... Orange Nivo nu stiu ce sa zic..Eu nu folosesc telefonul pentru jocuri,il folosesc pentru mesaje,muzica, vorbit la telefon si pentru aplicatii..deci ce imi recomandati?
Fundaa :3

1 răspuns:
| Mirunika123 a răspuns:

Pai, eu as zice un Samsung Galxy Young, mai multe detalii:
http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/
Dar daca vrei sa joci Subway Surfer, ia-ti un Samsung Galxy Mini 2. :)