| Octavian_Matei_1993 a întrebat:

Bună..Astăzi când mi-am scos telefonul din buzunar am observat ca sa indoit. Telefonul este un Samsung galaxy a5 2016. Întrebarea mea este dacă pot sa îl repar..mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il pui pe nicovala si dai cu ciocanul. Normal ca doar la service, daca incerci acasa se poate rupe. Dar cu nicovala nu dai gres happy.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Baga-l in buzunar invers fata de cum a fost si o sa se indrepte. Daca esti printre idiotii care isi tin telefonul eventual si actele in buzunarul din spate al pantalonilor... o meriti.