| ubox7007 a întrebat:

cand dau sa fac hotspot imi spune "Pentru a activa Hotspot personal pentru acest cont, contactati Carrier" si nu ma lasa sa fac hotspot, am digi mobil nelimitat pe ios 8. Care ar fi solutia?, na... ma refer daca as putea sa o rezolv prin sms sau macar spunetimi numarul la care sa sun si ce sa zic.

1 răspuns:
| cpp a răspuns:

Trebuie sa suni la Digi sa iti activeze ei ceva pe numar, sunt cativa parametrii care trebuie sa ti dea pe numar.