| Nesemnat a întrebat:

Care este "cel mai bun" telefon pana la 2000 de lei? (caut telefon cu megapixel mari sau buni, pentru poze)

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

LG G5 SAU P9 SAU HONOR 8 SAU HTC M9. Toate sunt foarte bune dar eu as alege G5-ul pentru ca are si camera foarte buna, este din metal si are si ecran foarte bun. Si Htc-ul are camera buna si este si din metal dar are ecranul mai mic ca G5-ul, dar este foarte bine optimizat.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nokia 808 pureView. camera spate 41 mpx. cea mai mare la momentul actual.
pretul este de 1600 roni, telefon nou, nu mana a doua.

| HsoVaoabaoa a răspuns:

Iphone 5s sau Samsung galaxy s5.